Adéla Králová

Jsem pravou rukou začínajících účetních i zkušených podnikatelů, kteří chtějí mít účetnictví své firmy pod kontrolou.

Tvořím pro vás tento web, kde najdete porozumění, podporu i odborné čtení. 

Jak vznikl projekt Účetnictví hravě

Před 10 lety jsem byla ve stejné situaci, ve které se nyní nacházejí mí klienti, proto přesně vím, jak se cítí a co potřebují.

Nastoupila jsem do firmy jako účetní a padla na mne celá agenda se všemi nedořešenými záležitostmi, úkoly a administrativou.

S hlavou v dlaních a se slzami na krajíčku jsem seděla nad účetními zůstatky a fakturami. Co bych dala za to mít k ruce kolegyni, která by mi poradila a uchránila mě před pořádnou dávkou stresu!

Dnes je všechno jinak. Teď mám dostatek znalostí a zkušeností, abych mohla házet záchranný kruh ostatním.

Účetnictví miluji a své zkušenosti předávám dál v podobě online kurzů a konzultací.

Proč spolupracovat se mnou?

Provedu vás účetnictvím srozumitelně, hravě a s trpělivostí.

Vaše účetní nemá čas na vysvětlování? Já ano. Jsem poradna, záchranka, první volba začátečníků i spojka mezi vámi a externí účetní.

Vedení účetnictví se věnuji od roku 2010. Od té doby mýma rukama prošly desítky klientů, daňových přiznání i tisíce účetních případů.

Jako účetní se specializuji na společnosti s ručením omezeným a zemědělské podniky. Se svými klienty si vytvářím přátelský vztah, mohou se na mě spolehnout a důvěřovat mi.

Vím, že účetnictví dokáže pěkně potrápit. Chyby vás stojí peníze, neznalost a hledání řešení i nekonečné hodiny času navíc.

Co kdybyste si ušetřili obojí? Prohlédněte si mé služby, vyberte si tu pravou pro vás a hoďte starosti s účetnictvím za hlavu.