minikurz   ZDARMA

od 26. do 29. září 2022 

3 tipy z praxe

pro začínající účetní

Přidejte se do minikurzu a poznejte 

3 ověřené tipy z praxe, které potřebuje znát každá začínající účetní 

  • Podobají se vaše účetní začátky spíše rozbouřenému moři, než klidné vodní hladině?
  • Čeká vás vstup do účetní praxe a vy nevíte, co si připravit a co vás všechno čeká?
  • Chystáte se přebírat účetnictví a nevíte jak a na co se připravit?
  • Nebo máte nabídku účtovat společnost od jejího zrodu a nevíte jak správně začít a nic neopomenout?

Pojďte se společně podívat na 3 důležité situace, díky kterým v účetní praxi snadno zakotvíte. 

Co vás v online minikurzu čeká?

Jak se připravit na praxi - od koho se vzdělávat, jaké příručky pořídit.

Jak převzít účetnictví a na co si dát pozor.

Jak účtovat nově vzniklou společnost od jejího začátku.

+ bonusový předtýden, kde vás čekají: 

Další tři videa z praxe pro začínající účetní

Speciální webinář na osvěžení základů účetnictví

Živé vysílání na další tipy z praxe

Minikurzem už prošlo téměř 500 účastníků. Přečtěte si, co někteří z nich o minikurzu říkají: 

Kurz mi pomohl ujasnit si, na co se v začátku praxe zaměřit - co si v účetnictví projít, zkontrolovat, na co se zaměřit, abych se v něm lépe a rychle zorientovala. Pro úplné začátečníky je na vzorovém příkladu pěkně vysvětleno, kde všude a jak se projeví zaúčtování faktury, kde to můžeme najít, jak kontrolovat zaúčtování apod. Po nástupu do práce je toho strašně moc, co potřebuji všechno pochytit, valilo se to na mě všechno najednou a nevěděla jsem, co dřív, měla jsem ve všem zmatek a dlouho mi trvalo, než jsem se zaběhla. Čeká mě opětovný návrat do práce a už se toho děsím, i když by to mělo být o něco snadnější. Děkuji za kurz, tentokrát bude nástup snad klidnější a méně chaotický 🙂
Marie
Na kurzu se mi líbilo, že všechno je hezky jednoduše vysvětlené. Já jsem si z něj odnesla mnoho důležitých informací, jak teoretických a i praktických, například jak účtovaní v Pohodě na sebe navazuje a jak si ty návaznosti v účtování zkontrolovat. Dále, pro mě velmi přínosné bylo, jak převzít účetnictví a taky jak na nově vzniklou společnost a to se mi teď hodilo, protože jednu teď mám a dozvěděla jsem se vlastně i to co by mě asi nenapadlo, ze bych to potřebovala vědět. Materiály ke stažení jsou hezky propracované a přitom jednoduché a hodně ulehčí práci. Za mě jsem moc vděčná, že jsem se mohla zúčastnit tak skvělého kurzu. Děkuji vám za něj.
Lucia
Kurz mi pomohl ucelit představu o tom, co mě čeká při účtování v praxi. Materiály se mi budou hodit. Především oceňuji konkrétní odkazy na literaturu a další learningové stránky, ukázky z programu, popis, co mě v jaké situaci čeká. Jakožto absolutní začátečník, co o praktické účetnictví ani nezavadil, jsem získala vhled do praxe. Nyní si lépe dokážu představit, co mě čeká, jaké budou mé povinnosti, co by bylo vhodné si dostudovat a taky kde tyto informace hledat. Ukázka práce s programem byla výborná. Vše řečeno stručně a jasně, bez zbytečných keců okolo:)
Kateřina
S účetnictvím začínám a minikurz je skvěle připravený a odprezentovaný. Všechno co se v něm probírá na sebe navazuje a Adélka je hrozně milá a sympatická. Budu v brzké době přebírat účto od naší účetní a dala jsem si dohromady, na co všechno se připravit a co chtít za podklady, abych mohla na účto plynule navázat. Materiály ke stažení určitě využiji a moc za ně děkuji :). Mám v plánu rozjet i svoji účetní praxi a jsem ráda a vděčná za každou radu do začátku.
Veronika
Určitě je super, že jde zdarma nahlédnout do Vašeho minikurzu. Minimálně si člověk vytvoří představu o tom, co účtování obnáší a jak to všechno funguje v praxi. Kurz bych především doporučila pro ty, kteří se chtějí pustit do účtování nebo mají zatím krátkodobou zkušenost s uctíváním. Doplňkové soubory ke stažení jsou velmi příjemný bonusem, který se může hodit. Hodně se mi líbí i ukázka účetního programu a Vaše poznatky z praxe.
Sabina
Určitě bych doporučila všem, kdo si není jistý v kramflecích. Kurz je polopatě vysvětlený, všechny pojmy v účetnictví, které na vás každá účetní vychrlí a vy nevíte, o co se vůbec jedná, tak zde se dozvíte. Návaznosti v účetnictví, co kde najdu, co potřebuji znát a vědět do začátku.... Jsem nadšená a cítím se sebevědoměji. Děkuji Adélko
Zdeňka
Informace byly podané jasně a stručně společně s příklady z praxe, což oceňuji. Někdy je potřeba si vše připomenout a osvěžit. Oceňuji také sekci o účetních programech a o tom, jak přebírat účetnictví po někom, to mi dalo hodně.Chtěla bych poděkovat za super kurzík, který byl veden s úsměvem a v příjemném prostředí.
Michaela P.
Minikurz byl moc fajn, líbilo se mi, že témata se hlavně točila okolo praxe, na čem si člověk nejlépe dokáže představit, jak to pak opravdu probíhá.Velmi zajímavé téma bylo určitě převzetí společnosti a založení nové společnosti. Zároveň oceňuji kontakty na další odborníky z oboru. Užitečné jsou určitě materiály ke stažení - předávací protokol, kroky pro založení společnosti, co si zjistit o společnosti, atd.
Michaela K.
Kurz me zaujal svým ucelenym konceptem.Je vhodny zejmena pro začínají ucetni, ktere si potřebují utřídit a ziskat potřebné dovednosti/znalosti důležité pro plnohodnotnou praxi.
Veronika
Kurz opravdu i pro úplné začátečníky, krásně uvedené příklady papír versus praxe - vhodné opravdu pro studenty bez praxe nebo pro ty, kteří dlouhou dobu byli mimo praxi ( můj příklad - 15 let bez praxe). Pro ty, kteří se chtějí postavit na vlastní nohy.
Markéta
Kurz bych doporučila na 100 %. Popisované látky byli srozumitelné a lehce pochopitelné 🙂 Zúčastnila jsem se již i jiného kurzu, ale tento byl mnohem lepší a přínosnější
Gabriela
Váš kurz je skvělý, i když účtuji dlouho (ale daňovou evidenci), nabudil mě, abych se nebála účetnictví a začala se opět učit a zdokonalovat.
Kateřina

Co dalšího vás čeká?

Každý případ zpracovaný formou videa a materiály ke stažení

Skupina na Facebooku, kde se můžete ptát

Materiály a pomůcky, které vám ulehčí práci

Kdo vás programem provede?

Adéla Králová 

  • Jsem pravá ruka začínajících účetních a jejich první pomoc při vstupu do praxe. 
  • Účetnictví se věnuji 10 let a bude mi ctí vás provést účetní praxí, aby vaše začátky byly co možná nejjednodušší.